Wybory do Sejmu RP i Senatu RP 2019


Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości


Komisarz Wyborczy w Rzeszowie I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa, Brzezówka 111, 36-024 Hyżne:

1.

Marta Zofia Kowal, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Hyżne - Przewodniczący

2.

Dawid Wróbel, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Hyżne - Zastępca Przewodniczącego

3.

Katarzyna Joanna Prokop, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

4.

Barbara Halina Siłka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Hyżne - Członek

5.

Zofia Małgorzata Sobczyk, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Grzegorzówka - Członek

6.

Wojciech Grzegorz Trzyna, zgłoszony przez KW KORWIN, zam. Hyżne - Członek

7.

Ewa Ziarno, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Brzezówka - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Budynek Gimnazjum, Hyżne 614, 36-024 Hyżne:

1.

Roman Dziopak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Hyżne - Przewodniczący

2.

Ewa Agnieszka Pęcka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Hyżne - Zastępca Przewodniczącego

3.

Alicja Maria Baran, zgłoszona przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Hyżne - Członek

4.

Ewelina Małgorzata Dziopak, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Hyżne - Członek

5.

Jolanta Zofia Gliwa, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

6.

Karina Jureczko, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Hyżne - Członek

7.

Agata Barbara Kurasz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Hyżne - Członek

8.

Klaudia Pleśniak, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Wólka Hyżneńska - Członek

9.

Dominik Szpala, zgłoszony przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Brzezówka - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Gminny Ośrodek Kultury, Hyżne 182, 36-024 Hyżne:

1.

Lucyna Katarzyna Bialic, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Wólka Hyżneńska - Przewodniczący

2.

Małgorzata Bukała, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Hyżne - Zastępca Przewodniczącego

3.

Łukasz Karol Baran, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

4.

Natalia Maria Krężel, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

5.

Anna Paulina Kurasz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Hyżne - Członek

6.

Renata Majchrowska, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Hyżne - Członek

7.

Violetta Marta Majchrowska, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Hyżne - Członek

8.

Julia Zofia Paściak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Hyżne - Członek

9.

Szczepan Warchoł, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Klub Strażaka Nieborów, Hyżne 791, 36-024 Hyżne:

1.

Stanisława Krystyna Trzyna, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Hyżne - Przewodniczący

2.

Grażyna Paściak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (uzupełnienie składu), zam. Hyżne - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marta Chochrek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Brzezówka - Członek

4.

Maria Janik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

5.

Weronika Anna Rochecka, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Grzegorzówka - Członek

6.

Dawid Szymon Rybka, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Hyżne - Członek

7.

Joanna Edyta Walas-Sowa, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Brzezówka - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego, Grzegorzówka 173, 36-025 Dylągówka:

1.

Andrzej Bogdan Prokop, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Hyżne - Przewodniczący

2.

Adam Sochacki, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Hyżne - Zastępca Przewodniczącego

3.

Klaudia Chochrek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Brzezówka - Członek

4.

Dawid Marek Groszek, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

5.

Bożena Kucz, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Szklary - Członek

6.

Gabriela Agnieszka Rochecka, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Grzegorzówka - Członek

7.

Agata Teresa Sztycharz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Brzezówka - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa, Wólka Hyżneńska 28, 36-025 Dylągówka:

1.

Dorota Iwona Prokop, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Hyżne - Przewodniczący

2.

Anna Maria Kurpyta, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Brzezówka - Zastępca Przewodniczącego

3.

Beata Renata Błońska, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Szklary - Członek

4.

Halina Anna Bogdan, zgłoszona przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

5.

Aneta Maria Litwin, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Hyżne - Członek

6.

Ewa Nycz, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Grzegorzówka - Członek

7.

Paulina Sztycharz, zgłoszona przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Wólka Hyżneńska - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Budynek "GOSIR", Dylągówka 279, 36-025 Dylągówka:

1.

Marzena Agata Flis, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Dylągówka - Przewodniczący

2.

Marzena Cecylia Kozioł, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Grzegorzówka - Zastępca Przewodniczącego

3.

Magdalena Maria Biernacka, zgłoszona przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Kłodawa - Członek

4.

Wiktoria Maria Bukała, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Szklary - Członek

5.

Bartłomiej Jan Dziak, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Dylągówka - Członek

6.

Anna Katarzyna Dzimira, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Hyżne - Członek

7.

Maria Elżbieta Litwin, zgłoszona przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Hyżne - Członek

8.

Ewa Iwona Paściak, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Dylągówka - Członek

9.

Daniel Maciej Ślemp, zgłoszony przez KW ODPOWIEDZIALNOŚĆ, zam. Dylągówka - Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Szkoła Podstawowa, Szklary 148, 36-025 Dylągówka:

1.

Mirosław Jan Wróbel, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Szklary - Przewodniczący

2.

Adrian Trzyna, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Dylągówka - Zastępca Przewodniczącego

3.

Anna Małgorzata Ciesielska, zgłoszona przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Hyżne - Członek

4.

Beata Anna Fatyga, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szklary - Członek

5.

Agata Weronika Krowiak, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Wólka Hyżneńska - Członek

6.

Katarzyna Maria Mołoń, zgłoszona przez KWW PATRIOTYCZNA REWOLUCJA MAXA KOLONKO, zam. Dylągówka - Członek

7.

Karolina Pietras, zgłoszona przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Hyżne - Członek